Blog

Zobrazenie príspevkov od jún, 2018

Prázdniny

yogasimplewomanEšte nás toho veľa čaká. No niet smútiť a plakať tomu kto maká. Prajem krásne prázdniny, ktoré sú už za rohom,aby takto o rok sme sa spolu stretli a jedli zas cestoviny s tvarohom. Prajem krásny čas pre každého z vás.

čítať viac

Čo sa skrýva za úsmevom

yogasimplewoman Je naozaj zvláštne, že každý vidíme svet inak. Je to však zároveň celkom pochopiteľné keďže každého zaujíma niečo iné, ale aj tak si myslím, že sme málo tolerantný voči druhým. Pretože nevieme čím si práve daná osoba prechádza a je blbosť čokoľvek človeku vnucovať. Môžeme tým poriadne ublížiť. Každý by sme mali mať slobodu, svoj osobný priestor. Mám za sebou úspešný prestup a polrok na umeleckej škole. Spestrený a zakončený školou v prírode ako animátorka od ckSlniečko. Fakt vďaka. A myslím, že som späť s energiou akú som nikdy nemala. Pýtaš sa prečo? Obdobie predtým bolo pre mňa fakt vyčerpávajúce a frustrujúce. Stratila som okúkoľvek motiváciu a nielen chuť čokoľvek tvoriť, ale vôbec žiť. Pre mňa ako neutíchajúceho optimistu a umelca to predstavovalo koniec sveta. Teraz však tie ťažké depresie vidím ako nutnosť, ktorá musela prísť inak by som nikdy neurobila toľké zmeny v mojom živote. Aj keď sa všetko vlieklo, tie stavy boli motorom, aby sa všetko urýchlilo. Pretože keď som už tak plakala, že som nemohla dýchať som si uvedomila prečo, prečo mám ja plakať keď môžem byť šťastná. A to, že nespľňam očakávania rodinných príslušníkov zato ja nemôžem, a neviem byť niekto iný ako som a keď ma neberú takú aká som, je to ich problém. Za to, že oni možno prišli o svoje sny ja sa mojich len tak nevzdám. Predať naše sny by znamenalo prehrať. A možno som v poslednej dobe vážna, to je ale tak keď ste odkázaný sám na seba. Aj preto som rada s deťmi, pretože mi ukazujú to kým naozaj sme. Sú bezstarostné, samy sebou, povedia všetko narovinu a zároveň keď si prechádzajú niečím ťažkým nedajú to pred ľuďmi znať a smejú sa ešte viac ako obvykle. Aj preto by sme si mali dávať pozor čo hovoríme a z čoho sa smejeme. Slovo je ako vtáča vyletí von z klietky a už ho nevrátiš späť. Zraňovať vie každý ale nie každý hojiť rany. Dostali ste sa niekedy do bodu kedy sa neviete pohnúť v živote a váš život stratil zmysel?? Som rada že to hrozné mám za sebou a pekné pred sebou aj keď život prináša rôzne prekážky po ceste za cieľom. 
Keď viem o tom už písať tak je to už fajn, aj keď je to ešte stále čerstvé a vybehli mi slzy keď som to písala. Zhrnutie obdobia asi od minulého leta až do teraz.

čítať viac

Ako funguje reťazec života

Critical thinking💭. Prečo sa učíme len čo áno 👍a čo nie👎, čo je správne a čo správne nieje. Radšej keby nás v tej škole učili premýšľať a nie len slepo masledovať pravidlá. 
#little #filosoph # pre #dnešok #menej #textu#viac #na #zamyslenie #pre #vaše#makovičky
#interesting #theory #who #will #be#connected #to #this #movement #with #me😉

čítať viac

Aktuálne príspevky

Marilyn Monroe flow (čas od: 2 roky, 2 mesiace)
Ľadová medvedica (čas od: 2 roky, 3 mesiace)
Oslava výročia oslava žitia (čas od: 2 roky, 4 mesiace)
Všetky moje ja (čas od: 2 roky, 4 mesiace)
Spodné prádlo ala čo si vytvoríš (čas od: 2 roky, 5 mesiacov)
Perlové náušnice Soutache (čas od: 2 roky, 5 mesiacov)
Bodypainting (čas od: 2 roky, 7 mesiacov)
Zmorení z turistiky naštartovaní na yogu (čas od: 2 roky, 7 mesiacov)