Niečo o mne

Ahoj, ešte predtým ako ti poviem niečo o sebe, by som ti chcela prestaviť RaQuel stránku. Stránka je o mojom životnom štýle. Nájdeš tu blog a e-shop (pripravujem).

A teraz pár slov o mne. Rada sa učím nové veci a snažím sa prekonávať svoje hranice. Som milovník športov a keď začnem niekomu vymenovávať moje záľuby, tak mi nestačia prsty na rukách. Rada cvičím jogu, tancujem, vyrábam nielen šperky ale aj rôzne dekorácie, hrám na gitaru, behávam, šijem, skateboardujem, spievam, kreslím, píšem poéziu, jazdím na koníkoch, niekedy vybehnem aj liezť (športové lezenie). Cez zimu sa pre zmenu venujem otužovaniu (ľadové medvede) a snowboardu. Milujem staré knihy, nielen ich vzhľad ale aj ich obsah je vždy užasným zážitkom. Málo terajších autorov ma dokázalo zaujať tak ako klasickí autori.

Mnoho ľudí sa ma pýta ako je možné, že tínedžerka ako ja, môže mať tak vyspelé záujmy. Ja im na to, že viem čo chcem v živote dosiahnuť a čo od života očakávam. Nebojím sa snívať a viem, že moje túžby sa jedného dňa splnia, len na inom mieste a v inom čase. Som šťastná, pretože mám všetko po čom túžim, mám úžasnú rodinu a priateľov, ktorí vo mňa veria. Robím čo ma baví, snažím sa aby moje záľuby sa stali neskôr aj mojou prácou. Teda vlastne nie prácou, ale oddychom, ktorý ma bude živiť.

Som zdravá, fit  a je to užasný pocit, ktorý chcem šíriť ďalej. Chcem ukázať aj Tebe, že štastný život nie je len výnimka a cítiť sa takto môže ozaj každý, kto je ochotný na sebe pracovať. Nehovorím, že je to ľahká cesta, ale chcela by som Ti takto pomôcť na tvojej púti. Možno len ako inšpirácia. Dúfam, že sa Ti predsa niečo zapáči na tejto stránke a pomôže v tvojom raste. Pre tento dôvod vlastne vznikla celá stránka. Pretože ja nie som ako mnohí blogeri, ktorí sa snažia len o zviditeľnenie. ,,Ja som iba obyčajné dievča, ktoré si ide za svojimi snami´´.

Aktuálne príspevky

Marilyn Monroe flow (čas od: 3 roky, 5 mesiacov)
Ľadová medvedica (čas od: 3 roky, 6 mesiacov)
Oslava výročia oslava žitia (čas od: 3 roky, 6 mesiacov)
Všetky moje ja (čas od: 3 roky, 7 mesiacov)
Spodné prádlo ala čo si vytvoríš (čas od: 3 roky, 7 mesiacov)
Perlové náušnice Soutache (čas od: 3 roky, 8 mesiacov)
Bodypainting (čas od: 3 roky, 9 mesiacov)
Zmorení z turistiky naštartovaní na yogu (čas od: 3 roky, 10 mesiacov)